Acer S1386WH Projector, DLP 3D, WXGA, 3600lm, 20000/1
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): MR.JQU11.001
Prekės kodas (MPN): MR.JQU11.001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 566,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 285.00 mm |
| Gross height (mm): | 143.00 mm |
| Gross weight: | 4.50 kg |
| Gross width (mm): | 343.00 mm |
| Net weight: | 3.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 500.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 62 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 285.00 mm |
| Gross height (mm): | 143.00 mm |
| Gross weight: | 4.50 kg |
| Gross width (mm): | 343.00 mm |
| Net weight: | 3.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 500.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 62 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |