Acer
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): MR.JWU11.001
Prekės kodas (MPN): MR.JWU11.001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 2026-07-01 - / 3 vnt. | 1075,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 246.00 mm |
| Gross height (mm): | 145.00 mm |
| Gross weight: | 3.80 kg |
| Gross width (mm): | 316.00 mm |
| Net weight: | 2.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Palette Qty: | 77 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 246.00 mm |
| Gross height (mm): | 145.00 mm |
| Gross weight: | 3.80 kg |
| Gross width (mm): | 316.00 mm |
| Net weight: | 2.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Palette Qty: | 77 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |