ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3050 AMP 8GB
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): ZT-A30500F-10M
Prekės kodas (MPN): ZT-A30500F-10M
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 472,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 3050 AMP - graphics card - GF RTX 3050 - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 x8 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 14 Gbps |
| Boost clock: | 1830 MHz |
| Cuda cores: | 2560 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 3.92 cm x 22.41 cm x 11.63 cm |
ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3050 AMP 8GB GDDR6 3xDP 1xHDMI |
| Product description: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 3050 AMP - graphics card - GF RTX 3050 - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 x8 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 14 Gbps |
| Boost clock: | 1830 MHz |
| Cuda cores: | 2560 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 3.92 cm x 22.41 cm x 11.63 cm |
ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3050 AMP 8GB GDDR6 3xDP 1xHDMI