Xiaomi TV S Mini LED 98 2026
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): ELA6600EU
Prekės kodas (MPN): ELA6600EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2516,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 2385.00 mm |
| Gross height (mm): | 1445.00 mm |
| Gross weight: | 69.50 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 50.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 159 g |
| Plastic (No PET): | 281 g |
| Tare weight (kg): | 18.70 kg |
| Volume (m3): | 0.78 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Xiaomi |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 2385.00 mm |
| Gross height (mm): | 1445.00 mm |
| Gross weight: | 69.50 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 50.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 159 g |
| Plastic (No PET): | 281 g |
| Tare weight (kg): | 18.70 kg |
| Volume (m3): | 0.78 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Xiaomi |
| Warranty: | 24 month(s) |