Xiaomi TV S Mini LED 85 2026
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): ELA6598EU
Prekės kodas (MPN): ELA6598EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1635,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 2030.00 mm |
| Gross height (mm): | 1200.00 mm |
| Gross weight: | 45.00 kg |
| Gross width (mm): | 188.00 mm |
| Net weight: | 33.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 9860 g |
| Plastic (No PET): | 1740 g |
| Tare weight (kg): | 11.60 kg |
| Volume (m3): | 0.46 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Xiaomi |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 2030.00 mm |
| Gross height (mm): | 1200.00 mm |
| Gross weight: | 45.00 kg |
| Gross width (mm): | 188.00 mm |
| Net weight: | 33.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 9860 g |
| Plastic (No PET): | 1740 g |
| Tare weight (kg): | 11.60 kg |
| Volume (m3): | 0.46 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Xiaomi |
| Warranty: | 24 month(s) |