Xiaomi Roll Top Casual Backpack
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): BHR9055GL
Prekės kodas (MPN): BHR9055GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 67,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 380.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Xiaomi, Xiaomi |
| Palette Qty: | 40, 40 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 380.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Xiaomi, Xiaomi |
| Palette Qty: | 40, 40 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |