Xiaomi Mi Casual Daypack ZJB4148GL Orange, Shoulder strap, Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 7,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | ZJB4148GL |
| Producer product family: | Mi Casual Daypack |
| Colour: | Orange |
| Waterproof: | Yes |
| Other features: | 10 L capacity |
| Shoulder strap: | Yes |
| Dimensions (W x D x H): | 225 x 130 x 340 mm |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Plastic (No PET): | 5 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.192 kg |
| Gross depth (mm): | 430 mm |
| Gross width (mm): | 250 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.00215 m³ |
| Net weight: | 0.187 kg |
| Tare weight (kg): | 0.005 kg |
| Maximum screen size compatibility: | |
| Case type: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | ZJB4148GL |
| Producer product family: | Mi Casual Daypack |
| Colour: | Orange |
| Waterproof: | Yes |
| Other features: | 10 L capacity |
| Shoulder strap: | Yes |
| Dimensions (W x D x H): | 225 x 130 x 340 mm |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Plastic (No PET): | 5 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.192 kg |
| Gross depth (mm): | 430 mm |
| Gross width (mm): | 250 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.00215 m³ |
| Net weight: | 0.187 kg |
| Tare weight (kg): | 0.005 kg |
| Maximum screen size compatibility: | |
| Case type: | |
| Warranty: | 24 month(s) |