Xiaomi Mi Casual Daypack Fits up to size 13.3 ", Dark Blue, Shoulder strap
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): ZJB4144GL
Prekės kodas (MPN): ZJB4144GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 7,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross depth (mm): | 250 mm |
| Gross width (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 15 mm |
| Volume (m3): | 0.0005625 m³ |
| Net weight: | 0.1 kg |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Producer product name: | Mi Casual Daypack |
| Fits up to size: | 13.3 " |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 13.3 " |
| Colour: | Dark Blue |
| Waterproof: | No |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Polyester |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross depth (mm): | 250 mm |
| Gross width (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 15 mm |
| Volume (m3): | 0.0005625 m³ |
| Net weight: | 0.1 kg |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Producer product name: | Mi Casual Daypack |
| Fits up to size: | 13.3 " |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 13.3 " |
| Colour: | Dark Blue |
| Waterproof: | No |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Polyester |
| Warranty: | 24 month(s) |