Xiaomi Mi Casual Daypack Black, Shoulder strap, Waterproof, 14 ", Backpack
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): ZJB4143GL
Prekės kodas (MPN): ZJB4143GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 7,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Waterproof: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Mi Casual Daypack |
| Screen size compatibility: | 14 " |
| Shoulder strap: | Yes |
| Case type: | Backpack |
| Colour: | Black |
| Material: | Polyester |
| Maximum screen size compatibility: | 14 " |
| Dimensions (W x D x H): | 285x165x410 mm |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Plastic (No PET): | 7 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.192 kg |
| Gross depth (mm): | 430 mm |
| Gross width (mm): | 250 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.00215 m³ |
| Net weight: | 0.165 kg |
| Tare weight (kg): | 0.027 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Waterproof: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Mi Casual Daypack |
| Screen size compatibility: | 14 " |
| Shoulder strap: | Yes |
| Case type: | Backpack |
| Colour: | Black |
| Material: | Polyester |
| Maximum screen size compatibility: | 14 " |
| Dimensions (W x D x H): | 285x165x410 mm |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Plastic (No PET): | 7 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.192 kg |
| Gross depth (mm): | 430 mm |
| Gross width (mm): | 250 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.00215 m³ |
| Net weight: | 0.165 kg |
| Tare weight (kg): | 0.027 kg |