Xiaomi Business Backpack
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): BHR9177GL
Prekės kodas (MPN): BHR9177GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 42 vnt. 1-5 d.d. 42 / - vnt. | 91,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 440.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.17 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Xiaomi |
| Palette Qty: | 77 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 440.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.17 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Xiaomi |
| Palette Qty: | 77 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |