Xiaomi | Redmi Pad SE | Cover | Black | 8.7 "
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | 19,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Xiaomi |
| Palette Qty: | 1510 pc(s) |
| Producer product name: | Redmi Pad SE |
| Screen size compatibility: | 8.7 " |
| Case type: | Cover |
| Maximum screen size compatibility: | 8.7 " |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Xiaomi |
| Palette Qty: | 1510 pc(s) |
| Producer product name: | Redmi Pad SE |
| Screen size compatibility: | 8.7 " |
| Case type: | Cover |
| Maximum screen size compatibility: | 8.7 " |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |