Xiaomi | Mi Casual Daypack | Backpack | Pink | Shoulder strap | Waterproof
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): ZJB4147GL
Prekės kodas (MPN): ZJB4147GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 7,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Waterproof: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Mi Casual Daypack |
| Shoulder strap: | Yes |
| Case type: | Backpack |
| Colour: | Pink |
| Material: | Polyester |
| Dimensions (W x D x H): | 340x225x130 mm |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Plastic (No PET): | 7 g |
| Packing quantity: | 50 pc(s) |
| Gross weight: | 0.203 kg |
| Gross depth (mm): | 230 mm |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Gross height (mm): | 370 mm |
| Volume (m3): | 0.001702 m³ |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Tare weight (kg): | 0.023 kg |
| Gross depth master carton: | 520 mm |
| Gross width master carton: | 450 mm |
| Gross height master carton: | 425 mm |
| Net weight master carton: | 9.6 kg |
| Tare weight master carton: | 1.691 kg |
| Capacity: | 10 L |
| Palette Qty: | 850 pc(s) |
| Producer: | Xiaomi |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Waterproof: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Mi Casual Daypack |
| Shoulder strap: | Yes |
| Case type: | Backpack |
| Colour: | Pink |
| Material: | Polyester |
| Dimensions (W x D x H): | 340x225x130 mm |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Plastic (No PET): | 7 g |
| Packing quantity: | 50 pc(s) |
| Gross weight: | 0.203 kg |
| Gross depth (mm): | 230 mm |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Gross height (mm): | 370 mm |
| Volume (m3): | 0.001702 m³ |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Tare weight (kg): | 0.023 kg |
| Gross depth master carton: | 520 mm |
| Gross width master carton: | 450 mm |
| Gross height master carton: | 425 mm |
| Net weight master carton: | 9.6 kg |
| Tare weight master carton: | 1.691 kg |
| Capacity: | 10 L |
| Palette Qty: | 850 pc(s) |
| Producer: | Xiaomi |