Xiaomi | Commuter Backpack | Fits up to size 15.6 " | Backpack | Dark grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 26,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 400 mm |
| Gross height (mm): | 450 mm |
| Gross weight: | 0.594 kg |
| Gross width (mm): | 40 mm |
| Net weight: | 0.584 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| Plastic (No PET): | 2 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0072 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Dark grey |
| Material: | Polyester fiber |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Dimensions (W x D x H): | 320 × 160 × 440 mm |
| Producer product family: | Commuter Backpack |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Capacity: | 21 L |
| Gross depth master carton: | 700 mm |
| Gross width master carton: | 405 mm |
| Gross height master carton: | 480 mm |
| Net weight master carton: | 5.94 kg |
| Tare weight master carton: | 2.313 kg |
| Palette Qty: | 120 pc(s) |
| Producer: | Xiaomi |
| Gross depth (mm): | 400 mm |
| Gross height (mm): | 450 mm |
| Gross weight: | 0.594 kg |
| Gross width (mm): | 40 mm |
| Net weight: | 0.584 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| Plastic (No PET): | 2 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0072 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Dark grey |
| Material: | Polyester fiber |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Dimensions (W x D x H): | 320 × 160 × 440 mm |
| Producer product family: | Commuter Backpack |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Capacity: | 21 L |
| Gross depth master carton: | 700 mm |
| Gross width master carton: | 405 mm |
| Gross height master carton: | 480 mm |
| Net weight master carton: | 5.94 kg |
| Tare weight master carton: | 2.313 kg |
| Palette Qty: | 120 pc(s) |
| Producer: | Xiaomi |