Xiaomi | BHR8767GL | Front Pocket Carry-on Luggage, 38L | Fits up to size 20 " | Suitcase | Black
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): BHR8767GL
Prekės kodas (MPN): BHR8767GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 143,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 570.00 mm |
| Gross weight: | 3.80 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 3.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 290.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Xiaomi |
| Palette Qty: | 30 pc(s) |
| Producer product name: | BHR8767GL |
| Producer product family: | Front Pocket Carry-on Luggage, 38L |
| Fits up to size: | 20 " |
| Case type: | Suitcase |
| Colour: | Black |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 570.00 mm |
| Gross weight: | 3.80 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 3.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 290.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Xiaomi |
| Palette Qty: | 30 pc(s) |
| Producer product name: | BHR8767GL |
| Producer product family: | Front Pocket Carry-on Luggage, 38L |
| Fits up to size: | 20 " |
| Case type: | Suitcase |
| Colour: | Black |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Warranty: | 24 month(s) |