Work Day | Backpack | 27 L | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 99,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50 mm |
| Gross height (mm): | 330 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 530 mm |
| Net weight: | 1.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 94.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 115.10 g |
| Plastic (No PET): | 2.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.008745 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Type: | Backpack |
| Dimensions (WxDxH): | 33 x 52.8 x 18 cm |
| Material: | Main fabric: 98% Polyester, 2% PVC |
| Colour: | Black |
| Capacity: | 27 L |
| Model: | Work Day |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 50 mm |
| Gross height (mm): | 330 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 530 mm |
| Net weight: | 1.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 94.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 115.10 g |
| Plastic (No PET): | 2.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.008745 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Type: | Backpack |
| Dimensions (WxDxH): | 33 x 52.8 x 18 cm |
| Material: | Main fabric: 98% Polyester, 2% PVC |
| Colour: | Black |
| Capacity: | 27 L |
| Model: | Work Day |
| Warranty: | 24 month(s) |