WD Red Plus 8TB SATA 6Gb/s HDD Desktop
Gamintojas: WESTERN DIGITAL
Prekės kodas (MPN): WD80EFPX
Prekės kodas (MPN): WD80EFPX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 376,21 € | ||
| S1 | - / - | 441,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | WD Red Plus WD80EFPX - hard drive - 8 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 8 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 5640 rpm |
| Features: | Advanced Format technology, NASware technology, 24x7 continuous operation, Dual-Plane Balance, Conventiona |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 715 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
WD Red Plus 8TB SATA 6Gb/s HDD Desktop |
| Product description: | WD Red Plus WD80EFPX - hard drive - 8 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 8 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 5640 rpm |
| Features: | Advanced Format technology, NASware technology, 24x7 continuous operation, Dual-Plane Balance, Conventiona |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 715 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
WD Red Plus 8TB SATA 6Gb/s HDD Desktop