WD Purple Pro 22TB SATA 6Gb/s 3.5inch
Gamintojas: WESTERN DIGITAL
Prekės kodas (MPN): WD221PURP
Prekės kodas (MPN): WD221PURP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1022,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | WD Purple Pro WD221PURP - hard drive - 22 TB - surveillance, smart video - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 22 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Advanced Format technology, 24x7 availability, Conventional magnetic recording (CMR), AllFrame AI, support |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 670 g |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
WD Purple Pro 22TB SATA 6Gb/s HDD 3.5inch internal 7200Rpm 512MB Cache 24x7 Bulk |
| Product description: | WD Purple Pro WD221PURP - hard drive - 22 TB - surveillance, smart video - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 22 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Advanced Format technology, 24x7 availability, Conventional magnetic recording (CMR), AllFrame AI, support |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 670 g |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
WD Purple Pro 22TB SATA 6Gb/s HDD 3.5inch internal 7200Rpm 512MB Cache 24x7 Bulk