WD Blue 6TB SATA 3.5in PC 6 Gb/s HDD
Gamintojas: WESTERN DIGITAL
Prekės kodas (MPN): WD60EZAX
Prekės kodas (MPN): WD60EZAX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 268,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | WD Blue WD60EZAX - hard drive - 6 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 6 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | NoTouch ramp load technology, Conventional magnetic recording (CMR), Low Power Management |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 0.57 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas WD Blue internal hard drives deliver reliability for office and web applications. They are ideal for use as primary drives in desktop PCs and for office applications. With a range of capacities and cache sizes, there's a WD Blue internal hard drive that's just right for you. Funkcijos NoTouch Ramp Load technology Low power consumption Upgrading your drive is easy |
| Product description: | WD Blue WD60EZAX - hard drive - 6 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 6 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | NoTouch ramp load technology, Conventional magnetic recording (CMR), Low Power Management |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 0.57 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
WD Blue internal hard drives deliver reliability for office and web applications. They are ideal for use as primary drives in desktop PCs and for office applications. With a range of capacities and cache sizes, there's a WD Blue internal hard drive that's just right for you.
Funkcijos
NoTouch Ramp Load technology
Low power consumption
Upgrading your drive is easy