WD Blue 2TB SATA 6Gb/s HDD Desktop
Gamintojas: WESTERN DIGITAL
Prekės kodas (MPN): WD20EZBX
Prekės kodas (MPN): WD20EZBX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 143,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | WD Blue WD20EZBX - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 450 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Western Digital WD Blue 3.5-inch PC hard drives deliver solid reliability for office and web applications, and they are perfect for extra storage for desktop PC computing. Funkcijos Low power consumption NoTouch ramp load technology Upgrading your drive is easy |
| Product description: | WD Blue WD20EZBX - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 450 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Western Digital WD Blue 3.5-inch PC hard drives deliver solid reliability for office and web applications, and they are perfect for extra storage for desktop PC computing.
Funkcijos
Low power consumption
NoTouch ramp load technology
Upgrading your drive is easy