WD Blue 2TB SATA 6Gb/s HDD Desktop
Gamintojas: WESTERN DIGITAL
Prekės kodas (MPN): WD20EARZ
Prekės kodas (MPN): WD20EARZ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 143,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | WD Blue WD20EARZ - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 64 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | NoTouch ramp load technology, Conventional magnetic recording (CMR), low power consumption |
| Dimensions (wxdxh): | 10.16 cm x 14.7 cm x 2.61 cm |
| Weight: | 450 g |
Aprašymas Reliable everyday computing. WD Blue internal hard drives deliver reliability for office and web applications. They are ideal for use as primary drives in desktop PCs and for office applications. Funkcijos NoTouch Ramp Load technology Low power consumption Tested for compatibility Upgrading your drive is easy The Western Digital advantage |
| Product description: | WD Blue WD20EARZ - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 64 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | NoTouch ramp load technology, Conventional magnetic recording (CMR), low power consumption |
| Dimensions (wxdxh): | 10.16 cm x 14.7 cm x 2.61 cm |
| Weight: | 450 g |
Aprašymas
Reliable everyday computing. WD Blue internal hard drives deliver reliability for office and web applications. They are ideal for use as primary drives in desktop PCs and for office applications.
Funkcijos
NoTouch Ramp Load technology
Low power consumption
Tested for compatibility
Upgrading your drive is easy
The Western Digital advantage