WD Blue 1TB SATA 3.5inch HDD 6Gb/s
Gamintojas: WESTERN DIGITAL
Prekės kodas (MPN): WD10EARZ
Prekės kodas (MPN): WD10EARZ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 126,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | WD Blue WD10EARZ - hard drive - 1 TB - SATA |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 1 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA |
| Buffer size: | 64 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | NoTouch ramp load technology, Conventional magnetic recording (CMR) |
| Dimensions (wxdxh): | 10.16 cm x 14.706 cm x 2.616 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas WD Blue internal hard drives deliver reliability for office and web applications. They are ideal for use as primary drives in desktop PCs and for office applications. With a range of capacities and cache sizes, there's a WD Blue internal hard drive that's just right for you. Funkcijos Designed for reliable, everyday computing Low power consumption with advanced power management |
| Product description: | WD Blue WD10EARZ - hard drive - 1 TB - SATA |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 1 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA |
| Buffer size: | 64 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | NoTouch ramp load technology, Conventional magnetic recording (CMR) |
| Dimensions (wxdxh): | 10.16 cm x 14.706 cm x 2.616 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
WD Blue internal hard drives deliver reliability for office and web applications. They are ideal for use as primary drives in desktop PCs and for office applications. With a range of capacities and cache sizes, there's a WD Blue internal hard drive that's just right for you.
Funkcijos
Designed for reliable, everyday computing
Low power consumption with advanced power management