VITA GM 850W
Gamintojas: FSP
Prekės kodas (MPN): VITA-850GM
Prekės kodas (MPN): VITA-850GM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 130,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 220.00 mm |
| Gross height (mm): | 298.00 mm |
| Gross weight: | 2.10 kg |
| Gross width (mm): | 106.00 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | FSP |
| Palette Qty: | 124 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240 g |
| Plastic (No PET): | 60 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 220.00 mm |
| Gross height (mm): | 298.00 mm |
| Gross weight: | 2.10 kg |
| Gross width (mm): | 106.00 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | FSP |
| Palette Qty: | 124 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240 g |
| Plastic (No PET): | 60 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |