VERBATIM 43834 BluRay M-DISC BD-R Verbat
Gamintojas: VERBATIM
Prekės kodas (MPN): 43834
Prekės kodas (MPN): 43834
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | - | 117,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Verbatim M-Disc - BD-R XL x 5 - 100 GB - storage media |
| Type: | Storage media - BD-R XL |
| Media included qty: | 5 |
| Native capacity: | 100 GB |
| Write speed: | 4x (max) |
| Features: | Ink jet printable surface |
| Package type: | Jewel case |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
VERBATIM 43834 BluRay M-DISC BD-R Verbatim jewel case 5 100GB 4x Inkjet Printable |
| Product description: | Verbatim M-Disc - BD-R XL x 5 - 100 GB - storage media |
| Type: | Storage media - BD-R XL |
| Media included qty: | 5 |
| Native capacity: | 100 GB |
| Write speed: | 4x (max) |
| Features: | Ink jet printable surface |
| Package type: | Jewel case |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
VERBATIM 43834 BluRay M-DISC BD-R Verbatim jewel case 5 100GB 4x Inkjet Printable