UNITEK USB Cable USB 2.0 PRINTER M/M 2M
Gamintojas: UNITEK
Prekės kodas (MPN): C14095BK-2M
Prekės kodas (MPN): C14095BK-2M
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 5,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Unitek - USB cable - USB Type A to USB Type B - 2 m |
| Type: | USB cable |
| Length: | 2 m |
| Connector: | 9 pin USB Type A - male |
| Connector (second end): | 9 pin USB Type B - male |
| Compliant standards: | USB 3.0 |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
UNITEK C14095BK-2M USB Cable USB 2.0 PRINTER M/M 2M USB 3.0 5Gbps |
| Product description: | Unitek - USB cable - USB Type A to USB Type B - 2 m |
| Type: | USB cable |
| Length: | 2 m |
| Connector: | 9 pin USB Type A - male |
| Connector (second end): | 9 pin USB Type B - male |
| Compliant standards: | USB 3.0 |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
UNITEK C14095BK-2M USB Cable USB 2.0 PRINTER M/M 2M USB 3.0 5Gbps