UniFi 24Port Gigabit Switch with PoE and SFP
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-24-POE
Prekės kodas (MPN): USW-24-POE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 480,66 € | ||
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. |
521,67 € | ||
| S5 | - / - | 537,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 230.00 mm |
| Gross weight: | 4.10 kg |
| Gross width (mm): | 480.00 mm |
| Net weight: | 3.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1010.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas Expand and power your network with the UniFi PoE Switch, part of the Ubiquiti UniFi Enterprise System. Funkcijos Fiber connectivity Fanless, silent cooling Switching performance |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 230.00 mm |
| Gross weight: | 4.10 kg |
| Gross width (mm): | 480.00 mm |
| Net weight: | 3.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1010.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
Expand and power your network with the UniFi PoE Switch, part of the Ubiquiti UniFi Enterprise System.
Funkcijos
Fiber connectivity
Fanless, silent cooling
Switching performance