UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and SFP
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-16-POE
Prekės kodas (MPN): USW-16-POE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 379,55 € | ||
| S5 | - / - | 426,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 540.00 mm |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight: | 3.76 kg |
| Net weight: | 2.87 kg |
| Tare weight (kg): | 0.89 kg |
| Paper/Pasteboard: | 890 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 540.00 mm |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight: | 3.76 kg |
| Net weight: | 2.87 kg |
| Tare weight (kg): | 0.89 kg |
| Paper/Pasteboard: | 890 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |