Ubiquiti USW-Flex Indoor/outdoor 5Port Poe Gigabit Switch with 802.3bt Input Power Support
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-Flex
Prekės kodas (MPN): USW-Flex
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 36 vnt. 1-5 d.d. 36 / - vnt. | - | 127,49 € | |
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. |
- | 140,77 € | |
| S5 | - / - | - | 143,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth (mm): | 160 mm |
| Gross width (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 45 mm |
| Volume (m3): | 0.00108 m³ |
| Gross weight: | 0.791 kg |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Tare weight (kg): | 0.251 kg |
| Paper/Pasteboard: | 22.59 g |
| Plastic (No PET): | 2.51 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas Build and expand your network with the UniFi Switch, model USW-Flex. The USW-Flex is a configurable Layer 2 Gigabit switch with auto-sensing 802.3af PoE. It offers five RJ45 Gigabit Ethernet ports, providing 1 PoE input and 4 PoE output links to your devices. Funkcijos Auto-sensing IEEE 802.3af PoE ports Lightweight, weatherproof housing Indoor/outdoor design with versatile mounts |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth (mm): | 160 mm |
| Gross width (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 45 mm |
| Volume (m3): | 0.00108 m³ |
| Gross weight: | 0.791 kg |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Tare weight (kg): | 0.251 kg |
| Paper/Pasteboard: | 22.59 g |
| Plastic (No PET): | 2.51 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
Build and expand your network with the UniFi Switch, model USW-Flex. The USW-Flex is a configurable Layer 2 Gigabit switch with auto-sensing 802.3af PoE. It offers five RJ45 Gigabit Ethernet ports, providing 1 PoE input and 4 PoE output links to your devices.
Funkcijos
Auto-sensing IEEE 802.3af PoE ports
Lightweight, weatherproof housing
Indoor/outdoor design with versatile mounts