Ubiquiti USW-Flex Indoor/outdoor 5Port Poe Gigabit Switch with 802.3bt Input Power Support
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-Flex-Mini
Prekės kodas (MPN): USW-Flex-Mini
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 37,91 € | |
| S5 | - / - | - | 44,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 185 mm |
| Gross height (mm): | 45 mm |
| Gross width (mm): | 115 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.000957375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight: | 0.353666666666667 kg |
| Net weight: | 0.260666666666667 kg |
| Tare weight (kg): | 0.093 kg |
| Paper/Pasteboard: | 8.37 g |
| Plastic (No PET): | 0.929999999999999 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 185 mm |
| Gross height (mm): | 45 mm |
| Gross width (mm): | 115 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.000957375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight: | 0.353666666666667 kg |
| Net weight: | 0.260666666666667 kg |
| Tare weight (kg): | 0.093 kg |
| Paper/Pasteboard: | 8.37 g |
| Plastic (No PET): | 0.929999999999999 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |