Ubiquiti Unifi Switch USW-EnterpriseXG-24 25G SFP, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP+ ports quantity 2x 25G SFP, Power supply type Internal
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-EnterpriseXG-24
Prekės kodas (MPN): USW-EnterpriseXG-24
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1650,08 € | ||
| S5 | - / - | 1653,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 442.00 mm |
| Gross height (mm): | 285.00 mm |
| Gross weight: | 4.77 kg |
| Gross width (mm): | 44.00 mm |
| Net weight: | 4.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Combo SFP ports quantity: | |
| Switch type: | 25G SFP |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Internal |
| Producer product name: | USW-EnterpriseXG-24 |
| Producer product family: | Unifi Switch |
| POE: | |
| Predominant port type: | 10 Gbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| SFP+ ports quantity: | 2x 25G SFP |
| WAN connection: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Switch layer: | SMB Layer 3 Gigabit Ethernet switch |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 442.00 mm |
| Gross height (mm): | 285.00 mm |
| Gross weight: | 4.77 kg |
| Gross width (mm): | 44.00 mm |
| Net weight: | 4.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Combo SFP ports quantity: | |
| Switch type: | 25G SFP |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Internal |
| Producer product name: | USW-EnterpriseXG-24 |
| Producer product family: | Unifi Switch |
| POE: | |
| Predominant port type: | 10 Gbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| SFP+ ports quantity: | 2x 25G SFP |
| WAN connection: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Switch layer: | SMB Layer 3 Gigabit Ethernet switch |
| Warranty: | 12 month(s) |