Ubiquiti UniFi Switch | USW-Ultra-60W | Managed L2 | Desktop/Wall-mountable
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-Ultra-60W
Prekės kodas (MPN): USW-Ultra-60W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 27 vnt. 2026-06-25 - / 27 vnt. | - | 177,32 € | |
| S5 | - / - | 206,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 203.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 76.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.38 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Ubiquiti |
| Palette Qty: | 1429 pc(s) |
| Switch type: | Managed L2 |
| Form factor: | Desktop/Wall-mountable |
| Producer product name: | USW-Ultra-60W |
| Producer product family: | UniFi Switch |
| POE: | PoE++ 802.3 bt |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 203.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 76.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.38 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Ubiquiti |
| Palette Qty: | 1429 pc(s) |
| Switch type: | Managed L2 |
| Form factor: | Desktop/Wall-mountable |
| Producer product name: | USW-Ultra-60W |
| Producer product family: | UniFi Switch |
| POE: | PoE++ 802.3 bt |
| Warranty: | 12 month(s) |