UBIQUITI UniFi Professional 48Port Gigabit Switch with Layer3 Features and SFP+
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-Pro-48
Prekės kodas (MPN): USW-Pro-48
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 737,74 € | ||
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. |
840,63 € | ||
| S5 | - / - | 850,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 542 mm |
| Gross height (mm): | 430 mm |
| Gross weight: | 7.365 kg |
| Gross width (mm): | 262 mm |
| Net weight: | 5.84 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.525 kg |
| Volume (m3): | 0.06106172 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 15.25 g |
| Paper/Pasteboard: | 137.25 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
UBIQUITI 48-port Gigabit UniFi L3 switch + 4x 10GbE SFP+ ports |
| Gross depth (mm): | 542 mm |
| Gross height (mm): | 430 mm |
| Gross weight: | 7.365 kg |
| Gross width (mm): | 262 mm |
| Net weight: | 5.84 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.525 kg |
| Volume (m3): | 0.06106172 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 15.25 g |
| Paper/Pasteboard: | 137.25 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
UBIQUITI 48-port Gigabit UniFi L3 switch + 4x 10GbE SFP+ ports