Ubiquiti UniFi Multi-Application System with 3.5" HDD Expansion and 8 Port Switch UDM-Pro Rack mountable, SFP+ ports quantity 1 x 1/10G SFP+ LAN, 1 x 1/10G SFP+ WAN, Power supply type Internal, E
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): UDM-Pro
Prekės kodas (MPN): UDM-Pro
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 512,91 € | ||
| S2 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. |
555,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 547 mm |
| Gross height (mm): | 435 mm |
| Gross weight: | 7.23 kg |
| Gross width (mm): | 262 mm |
| Net weight: | 5.74 kg |
| Tare weight (kg): | 1.49 kg |
| Volume (m3): | 0.06234159 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 14.9 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Combo SFP ports quantity: | |
| Switch type: | |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Internal |
| Producer product name: | UDM-Pro |
| POE: | |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| SFP+ ports quantity: | 1 x 1/10G SFP+ LAN, 1 x 1/10G SFP+ WAN |
| WAN connection: | 1 x 10/100/1000 RJ45 WAN |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Paper/Pasteboard: | 134.1 g |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas UniFi Dream Machine Pro is an all-in-one enterprise network appliance. UDM-Pro integrates UniFi controllers with a security gateway. |
| Gross depth (mm): | 547 mm |
| Gross height (mm): | 435 mm |
| Gross weight: | 7.23 kg |
| Gross width (mm): | 262 mm |
| Net weight: | 5.74 kg |
| Tare weight (kg): | 1.49 kg |
| Volume (m3): | 0.06234159 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 14.9 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Combo SFP ports quantity: | |
| Switch type: | |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Internal |
| Producer product name: | UDM-Pro |
| POE: | |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: | |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| SFP+ ports quantity: | 1 x 1/10G SFP+ LAN, 1 x 1/10G SFP+ WAN |
| WAN connection: | 1 x 10/100/1000 RJ45 WAN |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Paper/Pasteboard: | 134.1 g |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
UniFi Dream Machine Pro is an all-in-one enterprise network appliance. UDM-Pro integrates UniFi controllers with a security gateway.