Ubiquiti Switch Lite 8 PoE
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-Lite-8-POE
Prekės kodas (MPN): USW-Lite-8-POE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 48 vnt. 2026-06-08 - / 48 vnt. | - | 140,69 € | |
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. |
- | 158,18 € | |
| S5 | - / - | - | 158,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 444.00 mm |
| Gross height (mm): | 339.00 mm |
| Gross width (mm): | 292.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Net weight: | 0.785 kg |
| Tare weight (kg): | 0.265 kg |
| Paper/Pasteboard: | 23.85 g |
| Plastic (No PET): | 2.65 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas The USW-Lite-8-PoE is a fully managed Layer 2 switch with eight Gigabit Ethernet ports for your RJ45 Ethernet devices. Four ports also offer auto-sensing 802.3at PoE+ that provide up to a total PoE wattage of 52W for UniFi Access Points or other PoE devices. Managed and configured by the UniFi Network Controller with UniFi mobile app support, the USW-Lite-8-PoE offers Layer 2 switching protocols and features. The UniFi Network Controller and mobile app allow admins to configure and monitor virtually all of the switch features in a graphical user interface from anywhere. Funkcijos 8 Gigabit RJ45 ports including 4 802.3at PoE+ ports Managed by UniFi controller External 60W power adapter Wall-mountable |
| Gross depth (mm): | 444.00 mm |
| Gross height (mm): | 339.00 mm |
| Gross width (mm): | 292.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Net weight: | 0.785 kg |
| Tare weight (kg): | 0.265 kg |
| Paper/Pasteboard: | 23.85 g |
| Plastic (No PET): | 2.65 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
The USW-Lite-8-PoE is a fully managed Layer 2 switch with eight Gigabit Ethernet ports for your RJ45 Ethernet devices. Four ports also offer auto-sensing 802.3at PoE+ that provide up to a total PoE wattage of 52W for UniFi Access Points or other PoE devices.
Managed and configured by the UniFi Network Controller with UniFi mobile app support, the USW-Lite-8-PoE offers Layer 2 switching protocols and features. The UniFi Network Controller and mobile app allow admins to configure and monitor virtually all of the switch features in a graphical user interface from anywhere.
Funkcijos
8 Gigabit RJ45 ports including 4 802.3at PoE+ ports
Managed by UniFi controller
External 60W power adapter
Wall-mountable