Ubiquiti Switch Lite 16 PoE
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-Lite-16-POE
Prekės kodas (MPN): USW-Lite-16-POE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 257,92 € | ||
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. |
273,01 € | ||
| S5 | - / - | 284,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 506.00 mm |
| Gross height (mm): | 340.00 mm |
| Gross weight: | 1.965 kg |
| Gross width (mm): | 376.00 mm |
| Net weight: | 1.565 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 36 g |
| Plastic (No PET): | 4 g |
| Tare weight (kg): | 0.4 kg |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas The UniFi Switch Lite 16 PoE is a fully managed Layer 2 switch with sixteen Gigabit Ethernet ports for your RJ45 Ethernet devices. Eight ports also offer auto-sensing 802.3at PoE+, which provides up to a total PoE wattage of 45W for UniFi access points or other PoE devices. Funkcijos Sixteen Gigabit RJ45 ports including eight 802.3at PoE+ 60W power supply Wall-mountable |
| Gross depth (mm): | 506.00 mm |
| Gross height (mm): | 340.00 mm |
| Gross weight: | 1.965 kg |
| Gross width (mm): | 376.00 mm |
| Net weight: | 1.565 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 36 g |
| Plastic (No PET): | 4 g |
| Tare weight (kg): | 0.4 kg |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
The UniFi Switch Lite 16 PoE is a fully managed Layer 2 switch with sixteen Gigabit Ethernet ports for your RJ45 Ethernet devices. Eight ports also offer auto-sensing 802.3at PoE+, which provides up to a total PoE wattage of 45W for UniFi access points or other PoE devices.
Funkcijos
Sixteen Gigabit RJ45 ports including eight 802.3at PoE+
60W power supply
Wall-mountable