Ubiquiti Switch Flex XG USW-Flex-XG 1x10/100/1000 Mbps + 4x100/1,000/2,500/5,000/10,000 Mbps Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, PoE out
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 376,62 € | ||
| S5 | - / - | 427,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.79 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 22.59 g |
| Plastic (No PET): | 2.51 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| AC input voltage: | 90 to 264 AC (Adapter) V |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% Noncondensing % |
| Data transfer rate: | 82 Gbit/s |
| Reset button: | Yes (Factory Reset) |
| Producer product name: | USW-Flex-XG |
| Producer product family: | Switch Flex XG |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Certification: | CE, FCC, IC |
| Housing material: | Polycarbonate |
| Power consumption (max): | 25 W |
| Operating temperature (T-T): | -5 to 45° C °C |
| POE: | PoE out |
| Software type: | UniFi Network application: Version 6.1.67 and later |
| Ethernet LAN data rates: | 1x10/100/1000 Mbps + 4x100/1,000/2,500/5,000/10,000 Mbps Mbit/s |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.79 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 22.59 g |
| Plastic (No PET): | 2.51 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| AC input voltage: | 90 to 264 AC (Adapter) V |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% Noncondensing % |
| Data transfer rate: | 82 Gbit/s |
| Reset button: | Yes (Factory Reset) |
| Producer product name: | USW-Flex-XG |
| Producer product family: | Switch Flex XG |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Certification: | CE, FCC, IC |
| Housing material: | Polycarbonate |
| Power consumption (max): | 25 W |
| Operating temperature (T-T): | -5 to 45° C °C |
| POE: | PoE out |
| Software type: | UniFi Network application: Version 6.1.67 and later |
| Ethernet LAN data rates: | 1x10/100/1000 Mbps + 4x100/1,000/2,500/5,000/10,000 Mbps Mbit/s |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| Warranty: | 12 month(s) |