Ubiquiti Switch Flex
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-Flex-3
Prekės kodas (MPN): USW-Flex-3
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 395,43 € | ||
| S5 | - / - | 359,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 488.00 mm |
| Gross height (mm): | 197.00 mm |
| Gross weight: | 1.57166666666667 kg |
| Gross width (mm): | 306.00 mm |
| Net weight: | 1.21666666666667 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 31.95 g |
| Plastic (No PET): | 3.55 g |
| Tare weight (kg): | 0.355 kg |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 488.00 mm |
| Gross height (mm): | 197.00 mm |
| Gross weight: | 1.57166666666667 kg |
| Gross width (mm): | 306.00 mm |
| Net weight: | 1.21666666666667 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 31.95 g |
| Plastic (No PET): | 3.55 g |
| Tare weight (kg): | 0.355 kg |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |