Ubiquiti Switch Enterprise 48 PoE USW-Enterprise-48-PoE PoE Switches, Steel case, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 48 (100MbE/1GbE/2.5GbE), SFP+ ports quantity 4, PoE+ ports quantity 48, Power supply typ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2063,78 € | ||
| S5 | - / - | 2266,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 520.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 9.74 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 7.98 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 158.85 g |
| Plastic (No PET): | 17.65 g |
| Tare weight (kg): | 1.77 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Switch type: | PoE Switches |
| Form factor: | Steel case |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100/1000/2500 Mbps (RJ-45) |
| Producer product name: | USW-Enterprise-48-PoE |
| Producer product family: | Switch Enterprise 48 PoE |
| Software type: | UniFi Network application: Version 6.2.26 and later |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 48 (100MbE/1GbE/2.5GbE) |
| Power supply type: | AC/DC, internal, 100-240V, 10A max, 750W |
| Warranty: | 12 month(s) |
| PoE+ ports quantity: | 48 |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Reset button: | Yes (Factory Reset) |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% Noncondensing % |
| Certification: | CE, FCC, IC |
| Operating temperature (T-T): | -5 to 40° C °C |
| Maximum data transfer rate: | 320 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 720 W |
| Power consumption (max): | 150 W |
| Housing material: | SGCC steel |
| Gross depth (mm): | 520.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 9.74 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 7.98 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 158.85 g |
| Plastic (No PET): | 17.65 g |
| Tare weight (kg): | 1.77 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Switch type: | PoE Switches |
| Form factor: | Steel case |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100/1000/2500 Mbps (RJ-45) |
| Producer product name: | USW-Enterprise-48-PoE |
| Producer product family: | Switch Enterprise 48 PoE |
| Software type: | UniFi Network application: Version 6.2.26 and later |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 48 (100MbE/1GbE/2.5GbE) |
| Power supply type: | AC/DC, internal, 100-240V, 10A max, 750W |
| Warranty: | 12 month(s) |
| PoE+ ports quantity: | 48 |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Reset button: | Yes (Factory Reset) |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% Noncondensing % |
| Certification: | CE, FCC, IC |
| Operating temperature (T-T): | -5 to 40° C °C |
| Maximum data transfer rate: | 320 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 720 W |
| Power consumption (max): | 150 W |
| Housing material: | SGCC steel |