Ubiquiti Switch Enterprise 24 PoE USW-Enterprise-24-PoE PoE Switches, Steel case, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 12x10/100/1000 Mbps + 12x100/1000/2500 Mbps, SFP+ ports quantity 2, PoE+ ports quantity
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1038,18 € | ||
| S5 | - / - | 1134,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 425 mm |
| Gross height (mm): | 520 mm |
| Gross weight: | 7.75 kg |
| Gross width (mm): | 120 mm |
| Net weight: | 6.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 143.10 g |
| Plastic (No PET): | 15.90 g |
| Tare weight (kg): | 1.59 kg |
| Volume (m3): | 0.02652 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 95% Noncondensing % |
| Combo SFP ports quantity: | 0 |
| SFP ports quantity: | 0 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 12x10/100/1000 Mbps + 12x100/1000/2500 Mbps |
| Power supply type: | AC/DC, Internal, 550W |
| Maximum data transfer rate: | 124 Gbit/s |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | USW-Enterprise-24-PoE |
| Producer product family: | Switch Enterprise 24 PoE |
| Certification: | CE, FCC, IC |
| Housing material: | SGCC Steel |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| PoE+ ports quantity: | 24 |
| SFP+ ports quantity: | 2 |
| Power consumption (max): | 550 W |
| Operating temperature (T-T): | -5 to 40° C °C |
| Switch type: | PoE Switches |
| Form factor: | Steel case |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Software type: | UniFi Network application: Version 5.14.12 and later |
| Gross depth (mm): | 425 mm |
| Gross height (mm): | 520 mm |
| Gross weight: | 7.75 kg |
| Gross width (mm): | 120 mm |
| Net weight: | 6.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 143.10 g |
| Plastic (No PET): | 15.90 g |
| Tare weight (kg): | 1.59 kg |
| Volume (m3): | 0.02652 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 95% Noncondensing % |
| Combo SFP ports quantity: | 0 |
| SFP ports quantity: | 0 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 12x10/100/1000 Mbps + 12x100/1000/2500 Mbps |
| Power supply type: | AC/DC, Internal, 550W |
| Maximum data transfer rate: | 124 Gbit/s |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | USW-Enterprise-24-PoE |
| Producer product family: | Switch Enterprise 24 PoE |
| Certification: | CE, FCC, IC |
| Housing material: | SGCC Steel |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| PoE+ ports quantity: | 24 |
| SFP+ ports quantity: | 2 |
| Power consumption (max): | 550 W |
| Operating temperature (T-T): | -5 to 40° C °C |
| Switch type: | PoE Switches |
| Form factor: | Steel case |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Software type: | UniFi Network application: Version 5.14.12 and later |