Ubiquiti Switch Aggregation
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-Pro-Aggregation
Prekės kodas (MPN): USW-Pro-Aggregation
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1104,94 € | ||
| S5 | - / - | 1275,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight: | 2.34 kg |
| Gross depth (mm): | 250 mm |
| Gross width (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.00075 m³ |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Tare weight (kg): | 0.77 kg |
| Paper/Pasteboard: | 700 g |
| Plastic (No PET): | 70 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight: | 2.34 kg |
| Gross depth (mm): | 250 mm |
| Gross width (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.00075 m³ |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Tare weight (kg): | 0.77 kg |
| Paper/Pasteboard: | 700 g |
| Plastic (No PET): | 70 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |