Ubiquiti Switch 48
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-48
Prekės kodas (MPN): USW-48
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d.2 vnt. 2026-06-10 2 / 2 vnt. | 508,50 € | ||
| S5 | - / - | 567,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 547.00 mm |
| Gross height (mm): | 445.00 mm |
| Gross weight: | 6.965 kg |
| Gross width (mm): | 262.00 mm |
| Net weight: | 5.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.415 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 14.15 g |
| Paper/Pasteboard: | 127.35 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 547.00 mm |
| Gross height (mm): | 445.00 mm |
| Gross weight: | 6.965 kg |
| Gross width (mm): | 262.00 mm |
| Net weight: | 5.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.415 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 14.15 g |
| Paper/Pasteboard: | 127.35 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |