Ubiquiti Switch 24
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-24
Prekės kodas (MPN): USW-24
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 287,23 € | ||
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. |
325,33 € | ||
| S5 | - / - | 317,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 547.00 mm |
| Gross height (mm): | 348.00 mm |
| Gross weight: | 5.265 kg |
| Gross width (mm): | 262.00 mm |
| Net weight: | 4.115 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.15 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 11.5 g |
| Paper/Pasteboard: | 103.5 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas The USW-24 is a configurable layer 2 switch with 24 Gigabit Ethernet ports and 2 SFP ports. The SFP ports provide 1 Gbps fiber uplink options to your enterprise network. The USW-24 features a touchscreen, compact size, and fanless design. The touchscreen displays the current switch state and information for quick diagnosis. Funkcijos 24 Gigabit Ethernet ports Color touchscreen for status information |
| Gross depth (mm): | 547.00 mm |
| Gross height (mm): | 348.00 mm |
| Gross weight: | 5.265 kg |
| Gross width (mm): | 262.00 mm |
| Net weight: | 4.115 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.15 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 11.5 g |
| Paper/Pasteboard: | 103.5 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
The USW-24 is a configurable layer 2 switch with 24 Gigabit Ethernet ports and 2 SFP ports. The SFP ports provide 1 Gbps fiber uplink options to your enterprise network. The USW-24 features a touchscreen, compact size, and fanless design. The touchscreen displays the current switch state and information for quick diagnosis.
Funkcijos
24 Gigabit Ethernet ports
Color touchscreen for status information