Ubiquiti RJ45 to SFP/SFP+ Module UACC-CM-RJ45-1G
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): UACC-CM-RJ45-1G
Prekės kodas (MPN): UACC-CM-RJ45-1G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 24,92 € | |
| S5 | - / - | - | 33,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 27 mm |
| Gross height (mm): | 78 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Net weight: | 0.015 kg |
| Packing quantity: | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 12 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Tare weight (kg): | 0.015 kg |
| Volume (m3): | 0.00004212 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | UACC-CM-RJ45-1G |
| Producer product family: | RJ45 to SFP/SFP+ Module |
| Predominant port type: | SFP (1 Gbps Fiber) |
| Data transfer rate: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Gross depth master carton: | 220 mm |
| Gross width master carton: | 170 mm |
| Gross height master carton: | 115 mm |
| Net weight master carton: | 1.45 kg |
| Tare weight master carton: | 0.043 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 27 mm |
| Gross height (mm): | 78 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Net weight: | 0.015 kg |
| Packing quantity: | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 12 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Tare weight (kg): | 0.015 kg |
| Volume (m3): | 0.00004212 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | UACC-CM-RJ45-1G |
| Producer product family: | RJ45 to SFP/SFP+ Module |
| Predominant port type: | SFP (1 Gbps Fiber) |
| Data transfer rate: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Gross depth master carton: | 220 mm |
| Gross width master carton: | 170 mm |
| Gross height master carton: | 115 mm |
| Net weight master carton: | 1.45 kg |
| Tare weight master carton: | 0.043 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |