Ubiquiti Rackmountable | 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8 | PoE/Poe+ ports quantity 7 | Switch | USW-Ultra | Managed L2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 127,49 € | |
| S5 | - / - | - | 128,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 203.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 76.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.38 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Ubiquiti |
| Palette Qty: | 1429 pc(s) |
| Switch layer: | Layer 2 |
| Switch type: | Managed L2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| Form factor: | Rackmountable |
| Producer product name: | USW-Ultra |
| Producer product family: | Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| PoE/Poe+ ports quantity: | 7 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 203.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 76.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.38 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Ubiquiti |
| Palette Qty: | 1429 pc(s) |
| Switch layer: | Layer 2 |
| Switch type: | Managed L2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| Form factor: | Rackmountable |
| Producer product name: | USW-Ultra |
| Producer product family: | Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| PoE/Poe+ ports quantity: | 7 |
| Warranty: | 12 month(s) |