Ubiquiti multi-WAN UniFi Cloud Gateway Ultra switch,
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): UCG-Ultra
Prekės kodas (MPN): UCG-Ultra
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 127,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Ubiquiti |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200 g |
| Plastic (No PET): | 80 g |
| Gross weight: | 0.8 kg |
| Gross depth (mm): | 142 mm |
| Gross width (mm): | 128 mm |
| Gross height (mm): | 30 mm |
| Volume (m3): | 0.00054528 m³ |
| Net weight: | 0.52 kg |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Ubiquiti |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200 g |
| Plastic (No PET): | 80 g |
| Gross weight: | 0.8 kg |
| Gross depth (mm): | 142 mm |
| Gross width (mm): | 128 mm |
| Gross height (mm): | 30 mm |
| Volume (m3): | 0.00054528 m³ |
| Net weight: | 0.52 kg |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |