Ubiquiti | Switch | ES-24-250W | Web managed | Rackmountable | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 24 | SFP ports quantity 2 | 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | 473,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Weight: | 3.7 kg g |
| Type: | Rackmountable Managed PoE+ Gigabit Switch |
| I/O ports: | 24xGbit Rj45, 2x1Gbps SFP |
| Dimensions (WxDxH): | 485.04 x 44.45 x 285.6 mm mm |
| Power: | 250 W Max. Power Consumption W |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Switch type: | Web managed |
| Switch layer: | L2/L3 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP module slots quantity: | 2 |
| Networking standards: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G support: | No |
| MAC address table: | 8000 entries |
| Switching capacity: | 52 Gbit/s |
| Throughput: | 38.69 Mpps |
| Rack mounting: | Yes |
| Form factor: | Rackmountable |
| Colour of product: | Black |
| LED indicators: | Activity, Link, PoE |
| Certification: | CE, FCC, IC |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical): | 250 W |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Operating temperature (T-T): | -5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95 % |
| Width: | 48.5 cm |
| Depth: | 28.6 cm |
| Height: | 4.45 cm |
| Producer product name: | ES-24-250W |
| Stackable: | Y |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 24 |
| Producer product family: | Switch |
| Net weight: | 6.193 kg |
| Gross weight: | 7.54 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 570 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 370 mm |
| Volume (m3): | 0.016872 m³ |
| Tare weight (kg): | 1.347 kg |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| POE: | PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Plastic (No PET): | 13.48 g |
| Paper/Pasteboard: | 121.28 g |
| Palette Qty: | 51 pc(s) |
| Producer: | Ubiquiti |
| Weight: | 3.7 kg g |
| Type: | Rackmountable Managed PoE+ Gigabit Switch |
| I/O ports: | 24xGbit Rj45, 2x1Gbps SFP |
| Dimensions (WxDxH): | 485.04 x 44.45 x 285.6 mm mm |
| Power: | 250 W Max. Power Consumption W |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Switch type: | Web managed |
| Switch layer: | L2/L3 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP module slots quantity: | 2 |
| Networking standards: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G support: | No |
| MAC address table: | 8000 entries |
| Switching capacity: | 52 Gbit/s |
| Throughput: | 38.69 Mpps |
| Rack mounting: | Yes |
| Form factor: | Rackmountable |
| Colour of product: | Black |
| LED indicators: | Activity, Link, PoE |
| Certification: | CE, FCC, IC |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical): | 250 W |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Operating temperature (T-T): | -5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95 % |
| Width: | 48.5 cm |
| Depth: | 28.6 cm |
| Height: | 4.45 cm |
| Producer product name: | ES-24-250W |
| Stackable: | Y |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 24 |
| Producer product family: | Switch |
| Net weight: | 6.193 kg |
| Gross weight: | 7.54 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 570 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 370 mm |
| Volume (m3): | 0.016872 m³ |
| Tare weight (kg): | 1.347 kg |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| POE: | PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Plastic (No PET): | 13.48 g |
| Paper/Pasteboard: | 121.28 g |
| Palette Qty: | 51 pc(s) |
| Producer: | Ubiquiti |