TRENDNET N300 2.4GHz 10dBi Access Point
Gamintojas: TRENDNET
Prekės kodas (MPN): TEW-740APBO
Prekės kodas (MPN): TEW-740APBO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 166,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TRENDnet TEW 740APBO 10 dBi Outdoor PoE Access Point - radio access point - Wi-Fi - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - outdoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 8 |
| Included accessories: | Pole mount, mounting brackets |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Taa compliant: | Yes |
Aprašymas TRENDnet's 10 dBi Outdoor PoE Access Point, model TEW-740APBO, provides wireless N300 point-to-point connectivity. A variety of installation scenarios are facilitated with Access Point (AP), Wireless Distribution System (WDS), Client Bridge + AP, Wireless ISP (WISP) + AP, CPE + AP, and control AP (CAP) modes. The IP56 rated housing comes with wall and pole mounting hardware. Funkcijos Wireless N300 building-to-building networking Supports Access Point (AP), Wireless Distribution System (WDS), repeater, and wireless client modes Aluminum housing Built-in directional sector antenna |
| Product description: | TRENDnet TEW 740APBO 10 dBi Outdoor PoE Access Point - radio access point - Wi-Fi - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - outdoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 8 |
| Included accessories: | Pole mount, mounting brackets |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Taa compliant: | Yes |
Aprašymas
TRENDnet's 10 dBi Outdoor PoE Access Point, model TEW-740APBO, provides wireless N300 point-to-point connectivity. A variety of installation scenarios are facilitated with Access Point (AP), Wireless Distribution System (WDS), Client Bridge + AP, Wireless ISP (WISP) + AP, CPE + AP, and control AP (CAP) modes. The IP56 rated housing comes with wall and pole mounting hardware.
Funkcijos
Wireless N300 building-to-building networking
Supports Access Point (AP), Wireless Distribution System (WDS), repeater, and wireless client modes
Aluminum housing
Built-in directional sector antenna