TRENDNET 5-Port Gigabit Switch /w metal
Gamintojas: TRENDNET
Prekės kodas (MPN): TEG-S51
Prekės kodas (MPN): TEG-S51
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 27,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TRENDnet TEG S51 - switch - 5 ports - TAA Compliant |
| Device type: | Switch - 5 ports |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 5 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching capacity: 10 Gbps Forwarding rate (64‑byte packets): 18.6 |
| Mac address table size: | 2K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Features: | Half duplex mode, full duplex mode, fanless |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 2.5 cm x 16 cm x 10.9 cm |
| Weight: | 414 g |
| Taa compliant: | Yes |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The 5-Port Gigabit Desktop Switch, model TEG-S51, provides high bandwidth performance, ease of use, and reliability. Boost office network efficiency and eliminate network congestion with Gigabit speeds and a total switching capacity of 10 Gbps with full-duplex mode. Integrate this sturdy metal switch for reliable high-speed network connectivity. |
| Product description: | TRENDnet TEG S51 - switch - 5 ports - TAA Compliant |
| Device type: | Switch - 5 ports |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 5 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching capacity: 10 Gbps Forwarding rate (64‑byte packets): 18.6 |
| Mac address table size: | 2K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Features: | Half duplex mode, full duplex mode, fanless |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 2.5 cm x 16 cm x 10.9 cm |
| Weight: | 414 g |
| Taa compliant: | Yes |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The 5-Port Gigabit Desktop Switch, model TEG-S51, provides high bandwidth performance, ease of use, and reliability. Boost office network efficiency and eliminate network congestion with Gigabit speeds and a total switching capacity of 10 Gbps with full-duplex mode. Integrate this sturdy metal switch for reliable high-speed network connectivity.