TRENDNET 5-Port Gigabit PoE+ Switch 32W
Gamintojas: TRENDNET
Prekės kodas (MPN): TPE-TG52
Prekės kodas (MPN): TPE-TG52
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 85,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TRENDnet TPE TG52 - switch - 5 ports - TAA Compliant |
| Device type: | Switch - 5 ports |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 32 W |
| Performance: | Switching capacity: 10 Gbps Forwarding performance (64-byte packet siz |
| Mac address table size: | 2K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Features: | Half duplex mode, full duplex mode, fanless, metal housing |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 12.1 cm x 7.5 cm x 2.6 cm |
| Weight: | 246 g |
| Taa compliant: | Yes |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas TRENDnet's 5-Port Gigabit PoE+ Switch, model TPE-TG52, reduces equipment and installation costs by delivering data and power over existing Ethernet cables. With PoE technology, users only need one set of cables to deliver both data and power. This compact network switch features four gigabit PoE+ ports and one gigabit port, with a 32 W total PoE power budget. The TPE-TG52 PoE+ switch allows you to network PoE devices, such as wireless access points, IP cameras, VoIP phones, IP video encoders, access controls, and more. It features a fanless design, and has a convenient option for wall mounting. Funkcijos 4 x Gigabit PoE+ ports 1 x Gigabit port 32W PoE power budget 10Gbps switching capacity IEEE 802.1p QoS and DSCP pass-through support Compact fanless design Wall-mountable metal housing |
| Product description: | TRENDnet TPE TG52 - switch - 5 ports - TAA Compliant |
| Device type: | Switch - 5 ports |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 32 W |
| Performance: | Switching capacity: 10 Gbps Forwarding performance (64-byte packet siz |
| Mac address table size: | 2K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Features: | Half duplex mode, full duplex mode, fanless, metal housing |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 12.1 cm x 7.5 cm x 2.6 cm |
| Weight: | 246 g |
| Taa compliant: | Yes |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
TRENDnet's 5-Port Gigabit PoE+ Switch, model TPE-TG52, reduces equipment and installation costs by delivering data and power over existing Ethernet cables. With PoE technology, users only need one set of cables to deliver both data and power. This compact network switch features four gigabit PoE+ ports and one gigabit port, with a 32 W total PoE power budget. The TPE-TG52 PoE+ switch allows you to network PoE devices, such as wireless access points, IP cameras, VoIP phones, IP video encoders, access controls, and more. It features a fanless design, and has a convenient option for wall mounting.
Funkcijos
4 x Gigabit PoE+ ports
1 x Gigabit port
32W PoE power budget
10Gbps switching capacity
IEEE 802.1p QoS and DSCP pass-through support
Compact fanless design
Wall-mountable metal housing