Travel bag HELLY HANSEN Kensington
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 79579_990-STD_HH
Prekės kodas (MPN): 79579_990-STD_HH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 185,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 400 mm |
| Gross height (mm): | 420 mm |
| Gross weight: | 4.70 kg |
| Gross width (mm): | 770 mm |
| Net weight: | 4.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 8.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| Volume (m3): | 0.12936 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth (mm): | 400 mm |
| Gross height (mm): | 420 mm |
| Gross weight: | 4.70 kg |
| Gross width (mm): | 770 mm |
| Net weight: | 4.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 8.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| Volume (m3): | 0.12936 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |