Travel bag/backpack HELLY HANSEN Duffel Bag 120L, black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 101,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100 mm |
| Gross height (mm): | 400 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 760 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 85.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0304 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth (mm): | 100 mm |
| Gross height (mm): | 400 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 760 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 85.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0304 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |